
Pendant Necklace Heart Shape Copper 14K Gold Plated Electroplating For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Copper Plated With 14K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $4.19
-65%$4.19
$1.47More Images





Pendant Necklace Heart Shape Copper 14K Gold Plated Electroplating For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Copper Plated With 14K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Copper Plated With 14K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























