🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Pendant Necklace Metal Alloy Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
$1.29
Original: $3.68
-65%Pendant Necklace Metal Alloy Geometric Pattern Electroplated—
$3.68
$1.29More Images





Pendant Necklace Metal Alloy Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























