
Ring S925 Silver Inlay Cultivation Diamond Retro Light Luxury Geometric Sunflower Style
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Hk12 |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $53.63
-65%$53.63
$18.77More Images




Ring S925 Silver Inlay Cultivation Diamond Retro Light Luxury Geometric Sunflower Style
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Hk12 |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Hk12 |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























