
Ring Stainless Steel Light Luxury Minimalist Ushaped Electroplated
| Gender | Opening,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 4g |
Original: $3.31
-65%$3.31
$1.16More Images






















Ring Stainless Steel Light Luxury Minimalist Ushaped Electroplated
| Gender | Opening,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Opening,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 4g |























