
S925 Silver Moissanite Tennis Chain Bracelet And Hip Hop Necklace With Rhombus Geometric Letters Numbers Text Design
S925 Silver Moissanite Tennis Chain Bracelet And Hip Hop Necklace With Rhombus Geometric Letters Numbers Text Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Pattern | Rhombus,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $134.46
-65%$134.46
$47.06More Images




S925 Silver Moissanite Tennis Chain Bracelet And Hip Hop Necklace With Rhombus Geometric Letters Numbers Text Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Pattern | Rhombus,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter,Anniversary Celebration |
| Pattern | Rhombus,Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























