
S925 Sterling Silver Bow And Flower Patterned Bracelet For Women 14K Gold Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet,Business Gift |
| Pattern | Flowers,Bow |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $12.96
-65%$12.96
$4.54More Images






S925 Sterling Silver Bow And Flower Patterned Bracelet For Women 14K Gold Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet,Business Gift |
| Pattern | Flowers,Bow |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet,Business Gift |
| Pattern | Flowers,Bow |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























