
S925 Sterling Silver Bow Necklace With Fourclaw Moissanite Simulated Diamond Electroplated
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 2.5G |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $24.04
-65%$24.04
$8.41More Images




S925 Sterling Silver Bow Necklace With Fourclaw Moissanite Simulated Diamond Electroplated
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 2.5G |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Flower Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Quality Of Precious Metals | 2.5G |
| Style | Exotic,National,National Style |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























