
S925 Sterling Silver Constellation Moissanite Ring For Women Simple Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 24 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $31.73
-65%$31.73
$11.11More Images


S925 Sterling Silver Constellation Moissanite Ring For Women Simple Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 24 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 24 Yards |
| Style | Simple |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























