
S925 Sterling Silver Heart Pendant Necklace With Diamonds And Letters Numbers Text Pattern 14K Gold Plated For Women
S925 Sterling Silver Heart Pendant Necklace With Diamonds And Letters Numbers Text Pattern 14K Gold Plated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.22
-65%$14.22
$4.98More Images






S925 Sterling Silver Heart Pendant Necklace With Diamonds And Letters Numbers Text Pattern 14K Gold Plated For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























