
S925 Sterling Silver Necklace Geometric Pendant Ochain Women's Simple Polished
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3.8g |
Original: $12.96
-65%$12.96
$4.54More Images





S925 Sterling Silver Necklace Geometric Pendant Ochain Women's Simple Polished
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 3.8g |























