
S925 Sterling Silver Star Pattern Mixed Gem Inlay Electroplated Women's Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Quality Of Precious Metals | 3.7G |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $24.39
-65%$24.39
$8.54More Images






S925 Sterling Silver Star Pattern Mixed Gem Inlay Electroplated Women's Clavicle Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Quality Of Precious Metals | 3.7G |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Quality Of Precious Metals | 3.7G |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























