
S925 Sterling Silver Women's Zircon Earrings With Irregular Geometric Design And Platinum 18K Gold Electroplating
S925 Sterling Silver Women's Zircon Earrings With Irregular Geometric Design And Platinum 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $17.27
-65%$17.27
$6.04More Images


















S925 Sterling Silver Women's Zircon Earrings With Irregular Geometric Design And Platinum 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























