
Secondhand Luxury Highend Colorful Women's Metal Bracelet Quartz Watch With Cat's Eye Chain And Round Dial
Secondhand Luxury Highend Colorful Women's Metal Bracelet Quartz Watch With Cat's Eye Chain And Round Dial
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Modern Chinese |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $5.51
-65%$5.51
$1.93More Images







Secondhand Luxury Highend Colorful Women's Metal Bracelet Quartz Watch With Cat's Eye Chain And Round Dial
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Modern Chinese |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Modern Chinese |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























