
Silk Scarf Necklace Stainless Steel Titanium Steel Electroplating Fashion Minimalist Moon Pendant Women's
Silk Scarf Necklace Stainless Steel Titanium Steel Electroplating Fashion Minimalist Moon Pendant Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 28g |
Original: $3.21
-65%$3.21
$1.12More Images







Silk Scarf Necklace Stainless Steel Titanium Steel Electroplating Fashion Minimalist Moon Pendant Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 28g |























