
Silk Scarf Necklace Stainless Steel Titanium Steel Pendant Electroplating Casual Minimalist Unisex
Silk Scarf Necklace Stainless Steel Titanium Steel Pendant Electroplating Casual Minimalist Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 7g |
Original: $8.39
-65%$8.39
$2.94More Images





Silk Scarf Necklace Stainless Steel Titanium Steel Pendant Electroplating Casual Minimalist Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 7g |























