
Silver Bow Bracelet Geometric Pattern Set With Diamonds Platinum 18K Gold Electroplated Women's Jewelry Wholesale
Silver Bow Bracelet Geometric Pattern Set With Diamonds Platinum 18K Gold Electroplated Women's Jewelry Wholesale
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $34.24
-65%$34.24
$11.98More Images






Silver Bow Bracelet Geometric Pattern Set With Diamonds Platinum 18K Gold Electroplated Women's Jewelry Wholesale
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























