
Silver Bow Inlaid Cultured Emerald Clavicle Necklace With Diamond Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Bow |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $47.78
-65%$47.78
$16.72More Images



Silver Bow Inlaid Cultured Emerald Clavicle Necklace With Diamond Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Bow |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Bow |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























