
Silver Moissanite Necklace Set With Precious Stones Animals Zodiac Round Shape For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Turquoise,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Carat (6.5Mm) |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 50g |
Original: $32.54
-65%$32.54
$11.39More Images






















Silver Moissanite Necklace Set With Precious Stones Animals Zodiac Round Shape For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Turquoise,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Carat (6.5Mm) |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Turquoise,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 1 Carat (6.5Mm) |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 50g |























