
Silver Moissanite Pendant Necklace For Women Set With Gems In Animal Zodiac Style And Round Shape
Silver Moissanite Pendant Necklace For Women Set With Gems In Animal Zodiac Style And Round Shape
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Scores | 1 Carat |
| Material | Silver |
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Product Name | Moissanite Necklace |
| Shape | Round |
| Size | 2.8 Carats |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |
Original: $45.43
-65%$45.43
$15.90More Images















Silver Moissanite Pendant Necklace For Women Set With Gems In Animal Zodiac Style And Round Shape
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Scores | 1 Carat |
| Material | Silver |
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Product Name | Moissanite Necklace |
| Shape | Round |
| Size | 2.8 Carats |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Scores | 1 Carat |
| Material | Silver |
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Quality | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Product Name | Moissanite Necklace |
| Shape | Round |
| Size | 2.8 Carats |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Carat.6.5mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 100g |























