
Silver Ring With Natural Blue Crystal Malachite Red Corundum And Lucky Cat Eye Color In Cartoon Zodiac Style
Silver Ring With Natural Blue Crystal Malachite Red Corundum And Lucky Cat Eye Color In Cartoon Zodiac Style
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Doll,Animal,Zodiac |
| Style | Neutral Style,Cartoon,Character |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 25g |
Original: $28.68
-65%$28.68
$10.04More Images





Silver Ring With Natural Blue Crystal Malachite Red Corundum And Lucky Cat Eye Color In Cartoon Zodiac Style
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Doll,Animal,Zodiac |
| Style | Neutral Style,Cartoon,Character |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | 925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Doll,Animal,Zodiac |
| Style | Neutral Style,Cartoon,Character |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 25g |























