
Square Emerald Sterling Silver Necklace With Diamond And Goldplated Geometric Style For Women
Square Emerald Sterling Silver Necklace With Diamond And Goldplated Geometric Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $15.91
-65%$15.91
$5.57More Images






Square Emerald Sterling Silver Necklace With Diamond And Goldplated Geometric Style For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























