
Stainless Steel And Pearl Women's Fashion Clavicle Chain And Bracelet Set With French Bow And Butterfly Design Electroplated
Stainless Steel And Pearl Women's Fashion Clavicle Chain And Bracelet Set With French Bow And Butterfly Design Electroplated
| Accessories | Accessible Luxuryclassy Butterfly Pearl |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images






Stainless Steel And Pearl Women's Fashion Clavicle Chain And Bracelet Set With French Bow And Butterfly Design Electroplated
| Accessories | Accessible Luxuryclassy Butterfly Pearl |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories | Accessible Luxuryclassy Butterfly Pearl |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 17g |























