
Stainless Steel And Titanium Steel Fruit Pendant Necklace Electroplated With 18K Real Gold For Women
Stainless Steel And Titanium Steel Fruit Pendant Necklace Electroplated With 18K Real Gold For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 16g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images











Stainless Steel And Titanium Steel Fruit Pendant Necklace Electroplated With 18K Real Gold For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Pastoral Style,Fruit,Food |
| Weight | 16g |























