
Stainless Steel And Titanium Steel Love Cross Pendant Necklace With U Shape Pattern Electroplated For Women Fashion Clavicle Chain
Stainless Steel And Titanium Steel Love Cross Pendant Necklace With U Shape Pattern Electroplated For Women Fashion Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images












Stainless Steel And Titanium Steel Love Cross Pendant Necklace With U Shape Pattern Electroplated For Women Fashion Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | U Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























