
Stainless Steel And Titanium Steel Necklace Light Luxury Highend Sunflower Pendant Electroplated Regular Chain For Women
Stainless Steel And Titanium Steel Necklace Light Luxury Highend Sunflower Pendant Electroplated Regular Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 45g |
Original: $9.66
-65%$9.66
$3.38More Images





Stainless Steel And Titanium Steel Necklace Light Luxury Highend Sunflower Pendant Electroplated Regular Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 45g |























