
Stainless Steel Cartoon Characters Pendant Clavicle Chain Electroplated Love Necklace For Women
Stainless Steel Cartoon Characters Pendant Clavicle Chain Electroplated Love Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images







Stainless Steel Cartoon Characters Pendant Clavicle Chain Electroplated Love Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Cartoon,Character |
| Styling | Cartoon Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























