
Stainless Steel Geometric Drop Shape Electroplated Highend Open Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $3.64
-65%$3.64
$1.27More Images








Stainless Steel Geometric Drop Shape Electroplated Highend Open Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























