
Stainless Steel Pearl Waist Chain With Sunflower Pendant Electroplated 18K Gold Colorpreserving Women's Body Jewelry
Stainless Steel Pearl Waist Chain With Sunflower Pendant Electroplated 18K Gold Colorpreserving Women's Body Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Precious Metal Quality | 18K |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Chain |
| Style | Simple |
| Weight | 32g |
Original: $5.31
-65%$5.31
$1.86More Images














Stainless Steel Pearl Waist Chain With Sunflower Pendant Electroplated 18K Gold Colorpreserving Women's Body Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Precious Metal Quality | 18K |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Chain |
| Style | Simple |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Precious Metal Quality | 18K |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Chain |
| Style | Simple |
| Weight | 32g |























