
Sterling Silver 925 Prayer Hand Pendant Necklace Geometric Style Electroplated Unisex
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.1G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Original: $19.43
-65%$19.43
$6.80More Images




Sterling Silver 925 Prayer Hand Pendant Necklace Geometric Style Electroplated Unisex
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.1G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Festival |
| Pendant Material | Silver |
| Quality Of Precious Metals | 3.1G |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1000g |























