
Sterling Silver Geometric Pendant Moissanite Necklace With Gold Plated Cross Chain And Diamond Setting
Sterling Silver Geometric Pendant Moissanite Necklace With Gold Plated Cross Chain And Diamond Setting
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple |
| Weight | 3.8g |
Original: $22.38
-65%$22.38
$7.83More Images




Sterling Silver Geometric Pendant Moissanite Necklace With Gold Plated Cross Chain And Diamond Setting
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple |
| Weight | 3.8g |























