
Sterling Silver Heartshaped Diamond Necklace O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $17.87
-65%$17.87
$6.25More Images





Sterling Silver Heartshaped Diamond Necklace O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























