
Sterling Silver Moissanite Necklace With Animal Zodiac Pattern And Round Shape
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Original: $31.94
-65%$31.94
$11.18More Images








Sterling Silver Moissanite Necklace With Animal Zodiac Pattern And Round Shape
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Color | White,Blue-Green,Blue,Dark Green,Yellow,Pink,Light Yellow |
| Diamond Score | 1 Karat |
| Material | Silver |
| Name Of Commodity | Moissanite Necklace |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 5Mm |
| Stone | Natural Moissanite |
| Stone Size | 1 Karat. 6.5Mm |
| Style | Women's |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 100g |























