
Sterling Silver Red Rope Geometric Style Diamond Minimalist Unisex Women's Bracelet Diy Accessories Jewelry
Sterling Silver Red Rope Geometric Style Diamond Minimalist Unisex Women's Bracelet Diy Accessories Jewelry
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Hypoallergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Material | Red Rope,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting,Travel Commemoration |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $18.43
-65%$18.43
$6.45More Images



Sterling Silver Red Rope Geometric Style Diamond Minimalist Unisex Women's Bracelet Diy Accessories Jewelry
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Hypoallergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Material | Red Rope,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting,Travel Commemoration |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Hypoallergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Material | Red Rope,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting,Travel Commemoration |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























