
Sterling Silver Water Drop Necklace Plated With 14K Gold Vertical Strips Inlaid With Diamonds
Sterling Silver Water Drop Necklace Plated With 14K Gold Vertical Strips Inlaid With Diamonds
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $15.91
-65%$15.91
$5.57More Images




Sterling Silver Water Drop Necklace Plated With 14K Gold Vertical Strips Inlaid With Diamonds
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Silver |
| Style | Japan And South Korea,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























