
Tennis Necklace 925 Sterling Silver Zircon Geometric Hip Hop Unisex Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $124.78
-65%$124.78
$43.67More Images





Tennis Necklace 925 Sterling Silver Zircon Geometric Hip Hop Unisex Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Geometry |
| Weight | 100g |























