
Titanium Steel Necklace With Conch Shell Starfish Pendant Geometric Shape Electroplated For Women
Titanium Steel Necklace With Conch Shell Starfish Pendant Geometric Shape Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 25g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images







Titanium Steel Necklace With Conch Shell Starfish Pendant Geometric Shape Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 25g |























