
Titanium Steel Women's Minimalist Bracelet With Starfish Shell Heart Shape And Bow Pendant Electroplated
Titanium Steel Women's Minimalist Bracelet With Starfish Shell Heart Shape And Bow Pendant Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 25g |
Original: $3.70
-65%$3.70
$1.29More Images








Titanium Steel Women's Minimalist Bracelet With Starfish Shell Heart Shape And Bow Pendant Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 25g |























