
Vintage Light Luxury Cultivation Emerald Ring 925 Silver Inlay Geometric Style Set With Diamonds For Women
Vintage Light Luxury Cultivation Emerald Ring 925 Silver Inlay Geometric Style Set With Diamonds For Women
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Shut Up Hk14 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $40.29
-65%$40.29
$14.10More Images












Vintage Light Luxury Cultivation Emerald Ring 925 Silver Inlay Geometric Style Set With Diamonds For Women
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Shut Up Hk14 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Shut Up Hk14 |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 3g |























