
Vintage Three Layer Stainless Steel And Titanium Steel Women's Clavicle Necklace With Snake Bone Chain And Electroplating Treatment
Vintage Three Layer Stainless Steel And Titanium Steel Women's Clavicle Necklace With Snake Bone Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Vintage |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.69
-65%$3.69
$1.29More Images







Vintage Three Layer Stainless Steel And Titanium Steel Women's Clavicle Necklace With Snake Bone Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Vintage |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Vintage |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























