🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale 18K Gold Plated Copper Diamondencrusted Fourleaf Clover Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
Wholesale 18K Gold Plated Copper Diamondencrusted Fourleaf Clover Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 4g |
Select Color
From $0.72
Original: $2.07
-65%Wholesale 18K Gold Plated Copper Diamondencrusted Fourleaf Clover Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women—
$2.07
$0.72More Images






Wholesale 18K Gold Plated Copper Diamondencrusted Fourleaf Clover Necklace And Bracelet Jewelry Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Four Leaf Clover,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 4g |























