
Wholesale 18K Gold Plated Copper Fruit Necklace With Zircon Inlay For Women Fairy Style O Word Chain
Wholesale 18K Gold Plated Copper Fruit Necklace With Zircon Inlay For Women Fairy Style O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Fairy Style,Fruit,Food |
| Weight | 4g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images





Wholesale 18K Gold Plated Copper Fruit Necklace With Zircon Inlay For Women Fairy Style O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Fairy Style,Fruit,Food |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Fairy Style,Fruit,Food |
| Weight | 4g |























