
Wholesale 18K Gold Plated Copper Geometric Cross Zirconencrusted Pendant Necklace For Unisex
Wholesale 18K Gold Plated Copper Geometric Cross Zirconencrusted Pendant Necklace For Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images






Wholesale 18K Gold Plated Copper Geometric Cross Zirconencrusted Pendant Necklace For Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























