
Wholesale 18K Gold Plated Copper Microinlaid Zircon Fruitshaped Threedimensional Drop Earrings For Women
Wholesale 18K Gold Plated Copper Microinlaid Zircon Fruitshaped Threedimensional Drop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 4g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images





Wholesale 18K Gold Plated Copper Microinlaid Zircon Fruitshaped Threedimensional Drop Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Copper Inlaid With Zircon |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 4g |























