
Wholesale 18K Gold Plated Zircon Inlaid Cross Copper Necklace For Unisex With Unique Design
Wholesale 18K Gold Plated Zircon Inlaid Cross Copper Necklace For Unisex With Unique Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images






Wholesale 18K Gold Plated Zircon Inlaid Cross Copper Necklace For Unisex With Unique Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























