
Wholesale 18K Goldplated Copper Heartshaped Light Luxury Style Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $4.40
-65%$4.40
$1.54More Images





Wholesale 18K Goldplated Copper Heartshaped Light Luxury Style Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























