
Wholesale 225 Silver Vshaped Women's Light Luxury Necklace With Small Skirt Pendant Inlaid With Square Zircon And Plated With 14K Gold And Chain With Letters Numbers Text Pattern
Wholesale 225 Silver Vshaped Women's Light Luxury Necklace With Small Skirt Pendant Inlaid With Square Zircon And Plated With 14K Gold And Chain With Letters Numbers Text Pattern
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $15.70
-65%$15.70
$5.49More Images





Wholesale 225 Silver Vshaped Women's Light Luxury Necklace With Small Skirt Pendant Inlaid With Square Zircon And Plated With 14K Gold And Chain With Letters Numbers Text Pattern
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























