
Wholesale 925 Silver Marquiseshaped Moissanite Ring Geometric Diamond Design Casual Minimalist Women's Ring
Wholesale 925 Silver Marquiseshaped Moissanite Ring Geometric Diamond Design Casual Minimalist Women's Ring
| Material | 925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Women's |
| Size | Us Number 9 |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 3g |
Original: $25.69
-65%$25.69
$8.99More Images




Wholesale 925 Silver Marquiseshaped Moissanite Ring Geometric Diamond Design Casual Minimalist Women's Ring
| Material | 925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Women's |
| Size | Us Number 9 |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | 925 Silver |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Women's |
| Size | Us Number 9 |
| Style | Casual Style,Minimalist |
| Weight | 3g |























