
Wholesale 925 Sterling Silver Bow Moissanite Minimalist Earrings For Women
| Material | Moissanite,925 Silver |
|---|---|
| Modeling | Bow |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.5g |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $36.18
-65%$36.18
$12.66More Images


Wholesale 925 Sterling Silver Bow Moissanite Minimalist Earrings For Women
| Material | Moissanite,925 Silver |
|---|---|
| Modeling | Bow |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.5g |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Moissanite,925 Silver |
|---|---|
| Modeling | Bow |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Precious Metal Quality | About 2.5g |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























