
Wholesale 925 Sterling Silver Dream Catcher Necklace With Natural Tourmaline Inlaid Ancient Gold Craft Retro Elegant For Women Geometric Style
Wholesale 925 Sterling Silver Dream Catcher Necklace With Natural Tourmaline Inlaid Ancient Gold Craft Retro Elegant For Women Geometric Style
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 25g |
Original: $32.13
-65%$32.13
$11.25More Images





Wholesale 925 Sterling Silver Dream Catcher Necklace With Natural Tourmaline Inlaid Ancient Gold Craft Retro Elegant For Women Geometric Style
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 25g |























