
Wholesale 925 Sterling Silver Geometric Long Tassel Chain Zircon Earrings For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Sling Stone | 2.5*5Mm |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 2g |
Original: $17.82
-65%$17.82
$6.24More Images





Wholesale 925 Sterling Silver Geometric Long Tassel Chain Zircon Earrings For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Sling Stone | 2.5*5Mm |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Sling Stone | 2.5*5Mm |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 2g |























